08.12.2023, meniny má
10. februára 2023

Zažite najvoňavejšie podujatie široko-ďaleko. Klobáskový festival ponúka dobré jedlo aj zábavu

Zažite najvoňavejšie podujatie široko-ďaleko. Klobáskový festival ponúka dobré jedlo aj zábavu
Zdroje: Hlohovec24.sk/Trnava24.sk
reklama

Po prestávke sa opäť môžeme tešiť na najvoňavejšie podujatie široko-ďaleko. Sládkovičovo vďaka Klobáskovému klubu opäť zaplnia samé dobroty.

Klobáskový klub Sládkovičovo a Mesto Sládkovičovo vás pozývajú na XIV. Medzinárodný klobásový festival, ktorý sa bude konať v dňoch 3. – 4. marca 2023 pred Inovatechom.

Bohatý program

Príďte si pochutiť na tradičných zabíjačkových špecialitách, ale aj sladkých dobrotách a podporiť zápolenie medzinárodných súťažných družstiev vo výrobe klobás. Zároveň si na farmárskom trhu môžete nakúpiť dobroty od gazdov z okolia.

Čakať tu bude na vás hudba, tanec a, samozrejme, množstvo klobások od významných kuchárov. Nebudú chýbať ani iné rozmanité špeciality a nápoje.

reklama

Festival má mnoho sprievodných programov: ukážka tradičnej zabíjačky, súťaž vo výrobe klobás, príprava rôznych jedál, ochutnávky, tomboly, aukcie vína i klobás. O zábavu máte zaručene postarané počas celého dňa.

Klobáskový festival sa uskutoční od piatku 3. marca od 10.00 hod. Hlavný súťažný deň bude v sobotu 4. marca od 9.00 hod. V piatok sa o zábavu postará skupina The Crownies a DJ.

O sobotňajší hudobný a kultúrny program sa postará divadelný súbor Hahota, speváčka Anička Zorňanová, skupiny Bystrík Banda a Novum Dušana Fóku s hosťami.

Zdroj: FB Klobáskový klub Sládkovičovo

Zdroje: FB Klobáskový klub Sládkovičovo
Zdieľať na Facebooku