24.06.2024, meniny má
5. júna 2024

Zažite slovenské Toskánsko len pár minút od Serede. Vinárstvo BAYNACH vás pozýva na Vítanie leta vo vinici a o pár dní neskôr na skvelé divadelné predstavenie s úžasnými hercami

Zažite slovenské Toskánsko len pár minút od Serede. Vinárstvo BAYNACH vás pozýva na Vítanie leta vo vinici a o pár dní neskôr na skvelé divadelné predstavenie s úžasnými hercami
ZDROJ: FB BAYNACH
reklama

V sobotu 8. júna 2024 sa vo vinohradoch v Bojničkách uskutoční špeciálny deň plný dobrej hudby, zábavy a neodolateľných chutí. Návštevníci sa zabavia na bohatom programe, ktorý je ako vyšitý nielen pre rodičov ale aj pre deti.

Vítanie leta vo vinici sa ponesie v atmosfére dobrej hudby, chutného jedla a samozrejme lahodného vínka. Počas tohto lákavého podujatia budete môcť ochutnať vzorky domácich vín z Bojničiek a od vinárov z malokarpatskej oblasti. Objavte nové chute, rozšírte si obzory a nechajte sa zlákať vynikajúcim výberom, ktorý pohladí vaše chuťové poháriky.

Oslava leta vo vinici však nebude len o víne. Príďte si pochutiť aj na street/vinice/food, ktorý obohatí gurmánsky zážitok.

Poznačte si dátum 8.6. 2024 a pripojte sa k oslave leta vo viniciach Bojničky, vo viniciach na ktorých sa rodí víno BAYNACH. Začiatok vítania leta je o 16.00 hod. a končiť by malo približne o 23.00 hod.

reklama

Sprievodný program vítania leta:

  • k dispozícii viacero vinárov z blízkeho okolia, resp. z Malokarpatskej oblasti, BAYNACH, Hrčka&Benian zo Šúroviec, Horváth ze Skalice, Jurášek zo Šenkvíc
  • súčasťou programu bude hudobná produkcia od E.G.O. Group, čo je jazz/swing kapela, ktorá perfektne vyplní celé poobedie. Večerný koncert bude od kapely O.B.D., ktorá zahrá jeden z mála koncertov práve vo viniciach v Bojničkách.
  • organizátori mysleli aj na deti a mládež. Pripravené pre ne bude tvorivá dielňa, s ktorou pomôže ZUŠ Hlohovec. Určite zaujme aj poobedie spojené s pozorovaním hviezd pomocou profesionálnych ďalekohľadov, ktoré budú môcť deti vyskúšať vďakaspolupráci s Hvezdáreň a planetárium Milana Rastislava Štefánika v Hlohovci a tiež nezabudnuteľný „Traktor špacír“.

ZDROJ: FB BAYNACH

ZDROJ: FB BAYNACH

O nasýtenie hladných žalúdkov takisto nebude núdza. Na výber budete mať burgre, palacinky, syry aj dobré remeselné pivo. V neposlednom rade je dôležitým faktorom úspechu tejto akcie aj počasie.

Veríme, že Vítanie leta vo vinici bude naozaj za letného počasia. Organizátori však upozorňujú, že v prípade veľmi zlého počasia bude podujatie presunuté do priestorov vinárstva BAYNACH.

Vstupenky si môžete v predpredaji kúpiť na tomto odkaze v cene 15 eur. Deti do 150cm majú v sprievode rodičov vstup zdarma.

Zdroj: Baynach

Letné divadelné predstavenie

Na rovnakom mieste a len o pár dní neskôr sa bude konať ešte jedno letné podujatie. Vinárstvo BAYNACH v tomto prípade pozýva na interaktívne divadelné predstavenie Zoznamka s Oľgou Belešovou a Romanom Pomajbom, ktoré sa uskutoční vo štvrtok 13. júna 2024.

leta

Zdroj: Facebook

Ide o jedinečnú zážitkovú show, ktorá je otvorená pre všetkých a pre všetky vekové kategórie. Toto interaktívne podujatie ponúka nevšedný happening v podaní dvoch výnimočných slovenských hercov, komikov a zabávačov.

Zoznamka je zábavná hra s mužsko-ženským princípom, ktorá divákov vtiahne do svojho deja. Pripravte sa na večer plný smiechu, nečakaných momentov a interakcií v krásnych priestoroch vinárstva BAYNACH.

Kombinácia príjemného letného večera a výborného vína je niečo, čo umocní zážitok z tejto originálnej show. Príďte zažiť jeden neopakovateľný večer plný zábavy, vynikajúceho vína a skvelej spoločnosti.

Vstupenky na divadelnú show v cene 19 eur si môžete kúpiť na webových stránkach vinártstva BAYNACH alebo na tomto odkaze.

ZDROJ: FB BAYNACH

ZDROJ: FB BAYNACH

ZDROJ: FB BAYNACH

ZDROJ: FB BAYNACH

ZDROJ: FB BAYNACH

Zdroje: FB BAYNACH
Zdieľať na Facebooku