23.07.2024, meniny má
21. decembra 2023

Známe hity skupiny Abba rozozvučia seredský amfiteáter. Vynikajúci speváci v kombinácii s orchestrom sa predstavia v júni 2024

Známe hity skupiny Abba rozozvučia seredský amfiteáter. Vynikajúci speváci v kombinácii s orchestrom sa predstavia v júni 2024
Zdroje: seredsity.sk/abbasymphonicshow.com
reklama

Veľa z nás si už plánuje program na budúci rok. Letné dovolenky, koncerty domácich či zahraničných umelcov, festivaly… Viete ale, že v našom amfiteátri vystúpia skvelí speváci s perfektnou hudobnou šou?

Abba symfonic show je koncertné spojenie najväčších hitov nezabudnuteľnej švédskej skupiny so symfonickým orchestrom v unikátnej hudobnej verzii.

A keďže ABBA patrí medzi najúspešnejšie hudobné skupiny sveta a jej hity sú stále živé a obľúbené medzi všetkými vekovými kategóriami, nepochybujeme o tom, že aj v tomto prevedení to bude neopakovateľný zážitok.

Program nabitý slávnymi hitmi skupiny Abba

ABBA SYMFONIC SHOW je koncertné spojenie najväčších hitov svetoznámej a legendárnej skupiny ABBA so symfonickým orchestrom v ich jedinečnom prevedení. V hudobnej show účinkujú HAPPYBAND ORCHESTRA a Filharmónia Bohuslava Martinu Zlín (ČR).

reklama

Táto výnimočná show spája štyroch skvelých speváckych sólistov, sprievodnú hudobnú skupinu a symfonický orchester, čo spolu robí viac ako 45 výborných umelcov na jednom pódiu.

Zdroj: amfiteater.sered.sk

Všetky použité aranžmány v show sú vytvorené priamo pre toto spojenie symfonickej a rockovej zložky a profesionálne výkony spevákov a podčiarkujú tak výnimočnosť celého projektu.

Ak ste fanúšikmi populárnych hity skupiny Abba odporúčame si poznačiť do kalendára túto show, ktorá sa bude konať v sobotu  22. júna 2024 o 20.30 hod. v Mestskom amfiteátri v Seredi.

Dĺžka hudobného vystúpenia je 120 minút a je vhodné pre všetky vekové kategórie. Vstupenky v cene 25 eur si môžete zakúpiť aj na tomto odkaze.

abba

Zdroj: amfiteater.sered.sk

Zdroje: Mestský amfiteáter Sereď
Zdieľať na Facebooku