04.06.2023, meniny má
27. marca 2023

ZŠ Jana Amosa Komenského pozýva pri príležitosti zápisov do prvého ročníka a 60. výročia svojho založenia na Deň otvorených dverí

ZŠ Jana Amosa Komenského pozýva pri príležitosti zápisov do prvého ročníka a 60. výročia svojho založenia na Deň otvorených dverí
Zdroje: seredsity.sk/freepik.com
reklama

Prvý jarný deň máme za sebou, čo nám tiež predpovedá, že pomaly sa blížia aj zápisy do prvých ročníkov základných škôl. Tie sa začnú už čoskoro počas apríla.

Pokiaľ máte doma predškoláka, týka sa to presne aj vás. Máte už vybratú základnú školu, do ktorej chcete prihlásiť vaše dieťa?

Okrúhle výročie založenia ZŠ J. A. Komenského

Ak si lámete hlavu nad výberom školy pre vášho budúceho prváčika, ak vaše dieťa chodí na ZŠ Jana Amosa Komenského v Seredi alebo ste absolventom najstaršej školy v meste, čítajte ďalej.

V roku 2023 oslavuje ZŠ J. A. Komenského už svoje 60. výročie založenia. Preto si pre verejnosť a priaznivcov pripravili niečo špeciálne – Netradičný deň otvorených dverí.  

reklama

V piatok 21. apríla 2023 (teda týždeň pred oficiálnym zápisom budúcich prvákov) od 14.00 hod. vás pozývajú do priestorov školy. Prostredníctvom rôznych aktivít budete mať možnosť spoznať školu, zaspomínať si na časy v školských laviciach, zažiť zážitkové vzdelávanie, dozvedieť sa viac o smerovaní školy, zasúťažiť si či prezrieť pripravené výstavy.

Na stretnutie a spoločne strávené popoludnie sa tešia ako žiaci, tak aj zamestnanci školy.

zš

Zdroj: ZŠ Jána Amosa Komenského

Zdroje: ZŠ Jana Amosa Komenského
Zdieľať na Facebooku