15.08.2020, meniny má
reklama
27. júla 2020

Hlasovanie o Miss Sympatia je už spustené. Podporte svojim hlasom naše krásne dievčatá

Hlasovanie o Miss Sympatia je už spustené. Podporte svojim hlasom naše krásne dievčatá
zdroj: IG Natália Lopašovská / Natália Vohláriková
reklama

Zrejme ste už zachytili, že Sereď a Šintava majú svoje reprezentantky v najslávnejšej modelingovej súťaži na Slovensku. Naše dievčatá Natália Vohláriková a Natália Lopašovská sú súčasťou finálovej dvanástky pre Miss Slovensko 2020.

Tá oslavuje tento rok svoj jubilejný 25. ročník a my sme nesmierne radi, že pri tomto galavečeri bude mať svoje zastúpenie naše mesto a aj jemu blízka obec Šintava. Spustené sú už aj rôzne hlasovania, v ktorých môžete získať ceny vy, alebo svojím hlasom pomôžete jednej z našich finalistiek.

Naše Natálie

O dvoch Natálkach, ktoré sa tento rok uchádzajú o titul Miss Slovensko 2020, sme vám už priniesli rôzne informácie. Môžete si o nich napríklad prečítať v tomto článku alebo v článku, v ktorom nám o sebe čo to prezradili.

V hlasovaniach, ktoré vám predstavíme, bude figurovať hlavne ich číslo alebo rôzne webstránky, ktoré navštívite. Hlasovanie potom prebehne priamo na príslušnej stránke. Termín finálového galavečera je 14. august 2020.

Hlasovanie o Eva Miss Sympatia

Pošlite prázdnu SMS na číslo svojej favoritky do 14. 8. 2020. Svojím hlasom zvýšite finalistkám šancu získať titul EVA Miss Sympatia 2020 a zároveň podporíte neziskovú organizáciu Plamienok.

Plamienok je nezisková organizácia, ktorá je na Slovensku priekopníkom rozvoja detskej domácej, či už paliatívnej, alebo hospicovej starostlivosti a smútkového poradenstva a terapie pre deti a ich rodiny.

Od roku 2002 bezplatne poskytujú nevyliečiteľne chorým a zomierajúcim deťom domácu paliatívnu liečbu a starostlivosť. Deti navštevujú hlavne doma v okruhu dvoch hodín jazdy od Bratislavy.

Ak sa rozhodnete podporiť Natáliu Vohlárikovú, pošlite prázdnu SMS na číslo 9501.

Ak si vyberiete Natáliu Lopašovskú, prázdnu SMS pošlite na číslo 9507. 

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

📸 @mirocerny_photography

Príspevok, ktorý zdieľa Natália Vohláriková (@natalia.vohlarikova),

Hlasovanie o Hyundai Miss Drive

Hlavný reklamný partner projektu Miss Slovensko 2020 – spoločnosť Hyundai Slovensko si pre divákov už po tretíkrát pripravila skvelú príležitosť vybrať si svoju Hyundai Miss Drive 2020. Vyhrať môžete na celý týždeň jeden z modelov Hyundai s plnou nádržou. Pozrite si vizitky dvanástich finalistiek a do 12. augusta 2020 do 22.00 hod. zahlasujte na www.missdrive.sk .

Víťazka titulu Hyundai Miss Drive 2020 získa kurz bezpečnej jazdy a bude vyhlásená počas finálového večera Miss Slovensko 2020.

Hlasovanie o Miss GOSH 2020

V tomto hlasovaní si môžete zvoliť podľa vás najkrajšiu Slovenku. Vyberáte spomedzi finálovej dvanástky MISS SLOVENSKO 2020, ktorá neskôr získa titul Miss GOSH. Aj vďaka vášmu hlasu, ktorý môžete prideliť svojej favoritke na internetovej stránke www.goshcosmetics.sk, vyhlásia víťazku počas finálového večera Miss Slovensko 2020 v televízii JOJ. Hlasovať môžete do 12. augusta 2020.

Jedna z hlasujúcich získa kurz sebalíčenia s hlavnou vizážistkou GOSH COPENHAGEN Veronikou Huťkovou. Súčasťou výhry je aj balíček dekoratívnej kozmetiky GOSH COPENHAGEN v hodnote 150 eur. Víťazka titulu Miss GOSH 2020, a môže to byť aj jedna z našich Natáliek, získa balíček výrobkov dánskej dekoratívnej kozmetiky GOSH COPENHAGEN od FAnn parfumérie v hodnote 150 eur.

Hlasovanie o Miss TOP Kondícia

Správna životospráva, výživa, jedálniček či pohyb je základ zdravého tela a určite aj modelky. Vyberte si svoju favoritku z finalistiek Miss Slovensko 2020 a hlasujte za MISS TOP KONDÍCIA. Hlasujte do poslednej stredy pred termínom konania finálového večera Miss Slovensko 2020 na stránke organizátora kategórie www.nutrifood.company/miss2020.

Jeden z hlasujúcich získa výživové poradenstvo a nízkoenergetické potraviny NutriFood v hodnote 150 eur. Víťazka titulu MISS TOP KONDÍCIA 2020 bude vyhlásená počas priameho prenosu z finálového večera Miss Slovensko 2020. Vybrané dievča získa celoročnú starostlivosť v rámci výživového poradenstva NUTRI FOOD PLAN a služieb kliniky Health&Beauty.

Podporte článok zdieľaním.

Zdroje: Miss Slovensko 2020
Zdieľať na Facebooku