17.05.2021, meniny má
18. decembra 2020

Lukáš „Tongpo“ Eliáš má obrovskú šancu blysnúť sa na veľkom turnaji. Bude zápasiť v Oktagone

Lukáš „Tongpo“ Eliáš má obrovskú šancu blysnúť sa na veľkom turnaji. Bude zápasiť v Oktagone
Zdroj: FB Oktagon MMA
reklama

Ak ešte Lukáša Eliáša nepoznáte, stačí, ak si dáte na našom webe vyhľadávať jeho meno. Vyskočí vám naozaj množstvo článkov, ktoré sme o ňom napísali počas celej jeho MMA kariéry. Lukáš „Tongpo“ Eliáš je bojovník srdcom aj telom. Napriek tomu, že sa venuje športu, ktorý je trochu „drsnejší“, nezaostáva v pokore a skromnosti. Odmalička sa venuje bojovým športom a počas svojej kariéry dosiahol naozaj úžasné úspechy.

Momentálne má obrovskú šancu

Najnovšie Lukáša čaká príležitosť, ktorej sa chopí naplno. Ako píše na svojom Facebooku OKTAGON MMA, nadchádzajúci zápas je obrovskou šancou blysnúť sa na veľkom turnaji pre oboch súperov. Lukáš sa postaví proti Janovi Fajkovi, ktorý je niekoľkonásobným amatérskym majstrom Českej republiky. Na Oktagon 18 si poradil so súpermi veľmi ľahko. Bez jediného škrabanca je pripravený skočiť naspäť do akcie a budovať svoju cestu smerom nahor.

Náš Lukáš sa postaví proti nemu už 30. decembra 2020. Ako píše Oktagon MMA, „tvrďáka“ Tongpa do akcie vysiela Attila Végh. Momentálne pôjde o premiéru medzi týmito dvoma profesionálmi, avšak ľudia si môžu pamätať Lukáša aj z OKTAGON UNDERGROUND, kde porazil skúseného Adriána Bartla, a bojoval taktiež so Samuelom „Pirátom“ Krištofičom.

zdroj: FB OKTAGON MMA

Lukáš Eliáš v OKTAGON UNDERGROUND

Koronavírus, samozrejme, tento rok zasiahol aj organizáciu Oktagon, ktorá musela zrušiť všetky svoje plánované turnaje. Našli však spôsob, ako z aktuálnych opatrení za prísnych hygienických podmienok vyťažiť maximum a prišli so špeciálnym konceptom OKTAGON UNDERGROUND.

V ňom bojoval aj Lukáš, ktorý bol schopný poraziť Adriána Bartla. Dokázal dominovať vo všetkých troch kolách. Príjemne prekvapil aj majiteľa a promotéra Oktagonu Ondreja Novotného, ktorý ho pochválil hlavne za výbornú fyzickú pripravenosť.

Nie je k dispozícii žiadny popis.

zdroj: IG _tongpo_

Ešte jeden šampión z nášho okolia

O Romanovi Paulusovi z Paty sme vám taktiež priniesli mnoho článkov. Obaja chlapci, Paulus aj Eliáš, sú pre nás skutočnými šampiónmi už teraz. Roman bude 30. decembra taktiež zápasiť v Oktagone Underground. Ten však bude bojovať o titul šampióna Oktagon Výzvy. Viac si o tom môžete prečítať v našich dávnejších článkoch o Romanovi, napríklad v článku o jeho ceste za titulom šampióna Oktagonu 18.

Sme veľmi radi, že sú v našom okolí takíto šikovní chlapci, ktorí nášmu mestu a okolitým dedinkám robia dobré meno vo svete tohto športu. Obom budeme držať ku koncu mesiaca palce a prajeme im bezproblémovú prípravu.

Páčil sa vám článok? Podporte Lukáša zdieľaním.

Zdroje: FB OKTAGON MMA
Zdieľať na Facebooku