25.09.2021, meniny má
24. júla 2021

Mäsovýroba Gašparík si pripravila pre Seredčanov špeciálne zľavy. Čakajú na vás kvalitné bravčové výrobky slovenského pôvodu

Mäsovýroba Gašparík si pripravila pre Seredčanov špeciálne zľavy. Čakajú na vás kvalitné bravčové výrobky slovenského pôvodu
Zdroj: Mäsovýroba Gašparík

Mäsiarstvo Mäsovýroba Gašparík otvorilo svoju predajňu v našom meste len minulý rok, no za ten čas si ho pre svoje prvotriedne výrobky najvyššej kvality stihlo obľúbiť nielen mnoho Seredčanov, ale aj zákazníci zo širšieho okolia. Ich bravčové, hovädzie či hydinové výrobky s nezameniteľnou chuťou si na trhu vybudovali meno aj vďaka zachovaniu tradičných receptúr.

Prevádzka s moderným prístupom a garanciou delikátneho nákupu na Cukrovarskej ulici si pre vás tentokrát pripravila špeciálne zľavy, ktoré by si rozhodne nemali nechať ujsť žiadni labužníci a gurmáni.

Spokojný nákup za výborné ceny

V zľave nájdete výber poctivých výrobkov slovenského pôvodu, ktoré si stihli obľúbiť zákazníci po celom Slovensku. Mäsiarstvo ponúka chutné špeciality, ako napríklad bravčové karé s kosťou, bravčové pliecko, sedliacku či oravskú slaninu a bravčové stehno.

Zlacnený výber prináša aj lahodnú mäsovú konzervu Luncheon meat z bravčového mäsa, ktorú si môžete vychutnať na nespočetné množstvo spôsobov. Okrem toho si za zníženú cenu môžete nakúpiť aj tepelne opracované solené mäso, a to granát – saláma so syrom, či kofolu a trvanlivé mlieko.

Zľavy platia v seredskej predajni, ktorú nájdete na Cukrovarskej ulici 427 vedľa Dm drogérie, do 31. júla 2021.

Zdroj: Mäsovýroba Gašparík

Denné menu, ktoré jednoducho musíte vyskúšať

Rodinná spoločnosť z Trnavy priniesla do nášho mesta tiež vynikajúce obedové menu, ktorého fantastická chuť a veľké porcie zasýtia naozaj každého. Pokiaľ nestíhate uvariť obed, stačí zájsť do ich mäsiarstva a vybrať si úžasne vyzerajúce jedlá za skvelé ceny.

Samozrejmosťou je príprava z najkvalitnejších surovín, ktoré prinesú na váš stôl chuť domácej kuchyne len za pár eur. Segedínsky guláš, domáca sviečková či paprikáš s haluškami sú len výberom z bohatej ponuky.

Z ich lahôdkárskej výroby môžeme spomenúť čerstvé šaláty, obložené chrumkavé bagety a obložené misy, ktoré sú taktiež skvelou alternatívou k rýchlemu, ale zato vynikajúcemu obedu.

Zdroj: Mäsovýroba Gašparík

Na ich výrobkoch si pochutná naozaj každý

Mäsovýroba Gašparík je prevádzkou, ktorá spĺňa požiadavky aj tých najnáročnejších zákazníkov. Okrem moderne zariadeného interiéru je vám k dispozícii milý a ochotný personál, pripravený na všetky vaše otázky a požiadavky.

V obchode nájdete okrem vyššie spomenutých produktov aj obľúbené domáce špeciality, akými sú pečené klobásy, jaternice či pečené bravčové kolená. Milovníci mäsových dobrôt si určite prídu na svoje s paštétami značky Gašparík, ktoré získali už aj niekoľko ocenení.

Mäsovýroba Gašparík myslí aj na celiatikov a zákazníkov s intoleranciou na lepok, keďže väčšina ich produktov neobsahuje múku. Otváracie hodiny seredskej predajne sú od pondelka do piatka od 7.00 hod. do 19.00 hod. a v sobotu majú otvorené od 7.00 hod. do 13.00 hod.

Zdroj: Mäsovýroba Gašparík

Článok vznikol v spolupráci s Mäsovýrobou Gašparík.

Zdroje: Článok vznikol v spolupráci s Mäsovýrobou Gašparík.
Zdieľať na Facebooku