19.05.2024, meniny má
13. apríla 2024

Mladý spevák zo Šintavy roztancoval ranné vysielanie TV JOJ. Irfan Varlík zaspieval známu pieseň Waterloo

Mladý spevák zo Šintavy roztancoval ranné vysielanie TV JOJ. Irfan Varlík zaspieval známu pieseň Waterloo
Zdroje: Ranné noviny TV JOJ/FB RIVERPARK DANCE SCHOOL
reklama

Irfan Jozef Varlík zo Šintavy je mladý a talentovaný chlapec, ktorý má turecké korene. Vďaka svojmu nádhernému hlasu zbiera ocenenia na rôznych speváckych súťažiach.

Začiatkom roka si to dokonca zamieril aj rovno do muzikálu Oliver, ktorý pripravilo Divadlo Nová scéna.

Irfan – spevák mnohých žánrov

Irfan je žiakom 6. triedy ZŠ s MŠ kráľa Svätopluka v Šintave a jeho talent si všimli už v materskej škole. Ako tretiak ohúril tureckou piesňou na školskej jazykovej súťaži „Language Day“, kde zároveň získal 1. miesto. Každoročne sa zúčastňuje na súťažiach Folklórna Sereď či Slávik Slovenska, kde získava medailové umiestnenia.

Nakoľko ho však priťahuje najmä divadlo a muzikál, začal od roku 2022 navštevovať Muzikálovú akadémiu RDS Art Group v Bratislave. Zúčastnil sa tiež 13. ročníka medzinárodnej speváckej súťaže Muzikálová hviezda, ktorá je určená pre začiatočníkov aj profesionálov bez rozdielu veku. Porotcami boli napríklad herečka a speváčka Nela Pocisková, herci Dárius Koči a Roman Pomajbo. Irfan získal vo svojej kategórii úžasné 2. miesto.

reklama
irfan

Zdroj: FB Irfanq Varliq

Irfanov talent a nadanie nezostalo nepovšimnuté a tak sme ho pred pár dňami mohli vidieť aj vo vysielaní Ranných novín TV JOJ. Zaspieval tam známu pieseň Waterloo od skupiny Abba a vidieť na ňom, ako si svoje vystúpenie užíva a baví ho to.

Do tanca sa pustili aj moderátori rannej šou, veď pozrite si video nižšie. Veríme, že vám jeho spev vyčarí úsmev na tvári rovnako ako nám.

Zdroje: seredsity.sk
Zdieľať na Facebooku