25.09.2023, meniny má
25. marca 2022

MMA bojovník Roman Paulus z Paty si opäť zmeria sily v Oktagone. Už zajtra môžete zažiť ďalšie legendárne zápasy Oktagonu Prime 5

reklama

Všetky články o mladom a húževnatom Romanovi Paulusovi z Paty nájdete na našom webe aj z predošlých rokov. Za tento čas sa Roman vyšplhal na miesto naozaj úspešného fightera. Na konte má už mnoho úspechov, o ktorých vás pravidelne informujeme.

Roman Paulus sa MMA venuje už niečo cez 6 rokov. Ako nám sám povedal v jednom článku, trénuje v Spartakus Fight Gyme v Trnave pod vedením fenomenálneho zápasníka, ktorého isto všetci poznáte – Attilu Végha. Romanova sebadisciplína mu priniesla vo svete bojových športov a v kariére už množstvo úspechov, ktoré pravidelne sledujeme.

Oktagon Prime 5 bude v Šamoríne

Pre všetkých fanúšikov Oktagonu a MMA je zajtra menší sviatok, nakoľko sa môžu tešiť na ďalšie zápasy. Hlavným bojom večera má byť zápas medzi Kertészom a Veličkovičom. Obaja už o titul bojovali. „A obaja si vylámali zuby na Dávidovi Kozmovi. Kertész dokonca dvakrát! V súčasnej dobe má však tri výhry v rade a je 2. divízia weltera,“ píše sa na Facebooku Oktagon MMA. Veličkovič s Kozmou neúspešne bojoval o titul začiatkom decembra 2021. Na prípravu mal však iba 11 dní.

Brazílčan Xavier sa stretne s bývalým šampiónom poloťažkej váhy organizácie BAMMA – Marcinom „Bane“ Lazarzom. Do ťažkého zápasu nastúpi takisto aj Matúš Kohout, ktorý skúsi prekonať bojovníka „Warriora“ Adasa, ktorý zápasil v mnohých organizáciách vrátane ruskej M-1.

reklama

Do klietky po pol roku vkročí fenomenálny úkaz z Brazílie Kaik Brito, ktorého bude chcieť pokoriť Kalašnik. Obľúbený Bratislavčan Pukač sa pokúsi poraziť nesmrteľného „Kelta“ Jungwirtha, ktorý je vždy zárukou kvalitnej šou.

Už zajtra si zmeria sily aj Roman

Zajtra sa môžeme tešiť aj na ďalšie mená, o ktorých je na MMA scéne v poslednej dobe počuť. Medzi také patria napríklad Tichota, Moon, Sanikidze, Pliesnik, Toledo, ale aj Roman Paulus. ktorý pochádza z Paty. Zažiť túto bojovú smršť môžete aj naživo v Šamoríne na OKTAGON PRIME 5. Lístky sú práve v predaji v sieti Ticketportal SK. 

„K bojovým športom som sa dostal už ako malé dieťa, kedy som nejaký čas aktívne boxoval. Prešiel som si rôznymi športmi, ako futbal, ping-pong či kulturistika…, ale všetko ma po čase prestalo baviť a k srdcu mi bolo najbližšie MMA. Tu som sa našiel a tým žijem,“ povedal pre naše médium nedávno Roman.

„Robí ma to šťastným a je to už mojou životnou súčasťou. Nevedel by som si predstaviť, keby netrénujem,“ dodal.

Na konci minulého roka vyhral

V posledných dvoch rokoch ste si mohli zakúpiť lístky na turnaje, ktoré sa kvôli pandémii konali online. OKTAGON fungoval na princípe PPV („pay per view“ – zaplať a pozeraj, pozn. redakcie). Roman v decembri porazil svojho súpera – bojovníka Gabala na konci naozaj bravúrne, približne 10 sekúnd pred koncom zápasu. Každý, kto Romana videl, musel usúdiť, že bol opäť kvalitne pripravený.

Zajtrajší zápas, na ktorom môžete vidieť aj Romana, sa bude konať tentoraz aj fyzicky v Šamoríne. Lístky si môžete kúpiť si v troch sekciách – VIP SILVER, VIP GOLD a VIP PLATINUM.

S Romanom nedávno vyšiel aj polhodinový rozhovor, v ktorom sa dozviete nielen veci zo sveta športu, ale aj jeho súkromného života mimo Oktagonu.

Páčil sa vám článok? Podporte Romana zdieľaním.

Zdieľať na Facebooku