16.04.2024, meniny má
1. apríla 2024

Naši najmenší sa majú na čo tešiť. Dom kultúry v Seredi má pre nich pripravené tri úžasné predstavenia

Naši najmenší sa majú na čo tešiť. Dom kultúry v Seredi má pre nich pripravené tri úžasné predstavenia
Zdroje: FB Miro Jaroš/loranc.eu/hitky.sk
reklama

Ako rodičia máme „v malíčku“ všetky detské populárne zoskupenia, ako napríklad Spievankovo, Smejko a Tanculienka, Paci Pac, Miro Jaroš a mnohé ďalšie. Rovnako poznáme všetky obľúbené detské rozprávky – Labková patrola, Máša a medveď, Pyžamasky, Bing, Doktorka Plyšáková a iné.

Každý rodič strávi mnoho času pri vymýšľaní aktivít pre svoje ratolesti. O to viac nás poteší, keď sa v našom meste či blízkom okolí koná podujatie venované práve tým najmenším. A práve tri takéto akcie sa budú konať v seredskom dome kultúry v mesiacoch apríl, máj a jún.

Rodinný koncert Mira Jaroša

Najbližšie sa môžeme tešiť na koncert populárneho speváka detských hitov Mira Jaroša. Pripravte sa na koncert plný dobrej zábavy a obľúbených pesničiek ako Tobogan, Disko, Balón, Strašidlá a veľa ďalších.

Jeho Rodinný koncert si budeme môcť vychutnať v piatok 26. apríla 2024 v divadelnej sále Domu kultúry Sereď o 17.00 hod. Vstupenky v sume 15 eur si môžete zakúpiť na tomto odkaze a vstupné sa platí na osobu, t. j. na každé dieťa aj rodiča. Koncert je vhodný pre deti od troch rokov a pre deti dobre znášajúce hlasnú produkciu.

reklama

Zdroj: domkultury.sered.sk

Muzikál pre deti

Vezmite svoje deti na úžasnú muzikálovú show s vašimi obľúbenými postavičkami z rozprávky Máša a Medveď. Táto nerozlučná dvojica prichádza na Slovensko s úplne novým predstavením plným šibalstva, nových pesničiek a hlavne množstvom zábavy a smiechu.

Muzikál Máša a Medveď bude v divadelnej sále Domu kultúry v Seredi v nedeľu 19. mája 2024 o 10.00 hod. Predstavenie trvá cca 60 minút, organizátori však odporúčajú prísť aspoň 15 minút pred koncertom. Po predstavení sa deti budú môcť stretnúť so svojimi milovanými postavičkami, pozrieť si ich zblízka a dokonca sa s nimi aj odfotiť.

Vystúpenie je vhodné pre deti od dvoch rokov a vstupenku na koncert potrebuje každý divák bez ohľadu na vek. Vstupenky si môžete zakúpiť na tomto odkaze. Vstupné je nasledovné: 1. – 6. rad: 19,90 eura; 7. – 16. rad, balkón vľavo a vpravo: 17,00 eur; 17. – 20. rad, balkón stred: 14,90 eura.

Ak by ste predstavenie v Seredi nestihli, v rovnaký deň sa muzikál Máša a Medveď uskutoční aj v MsKS Galanta o 17.00 hod. Vstupenky na galantské predstavenie si môžete zakúpiť na tomto odkaze.

Zdroj: FB SUPERTICKET.sk

Spievankovo s Petrou Dubayovou

O našej úspešnej Seredčanke sme v poslednej dobe uverejnili niekoľko článkov. Mnohí si ju spájajú s filmom Sviňa, seriálom Dunaj, k vašim službám a aktuálne aj s tanečnou show Let´s dance, kde hviezdi na tanečnom parkete.

Rodičia malých detí, najmä tých, ktoré zbožňujú Spievankovo, ju však poznajú ako jednu z postavičiek z tohto zoskupenia – Píšťalku Tidlalku. Budeme si ju môcť užiť aj u nás v Seredi v predstavení Spievankovo Angličanina, ktoré sa uskutoční v pondelok 10. júna 2024 v divadelnej sále Domu kultúry v Seredi o 17.00 hod.

Môžeme sa tak tešiť na vtipné príbehy s vílou Nezábudkou (Mária Podhradská), Píšťalkou Tidlalkou (Petra Dubayová) a ďalšími postavami. Detičky sa naučia o zvieratkách, rodine, jedle, farbách, ľudskom tele alebo počítaní. Prostredníctvom príbehov, rytmizácií a pesničiek si rozšíria slovnú zásobu a naučia sa komunikovať po anglicky.

Koncert je vhodný pre deti od 2 do 10 rokov. Dĺžka koncertu je 55 min, vstupenku potrebuje každý divák bez ohľadu na vek. Odporúčame prísť 15 minút pred predstavením. Vstupenky v sume 15 eur si môžete zakúpiť na tomto odkaze.

Nech sa už so svojimi deťmi vyberiete na ktorékoľvek z ponúkaných predstavení, prajeme vám hlavne skvelý kultúrny zážitok a príjemnú zábavu.

Zdroj: domkultury.sered.sk

Zdroje: domkultury.sered.sk, superticket.sk
Zdieľať na Facebooku