23.07.2024, meniny má
21. februára 2023

Podporte útulok v Šali tetovaním. Aj vďaka vašim príspevkom naplnia misky útulkáčov chutnými granulami

Podporte útulok v Šali tetovaním. Aj vďaka vašim príspevkom naplnia misky útulkáčov chutnými granulami
Zdroje: FB Zatúlané psíky Šaľa/freepik.com
reklama

Dennodenne na nás vyskakujú na sociálnych sieťach rôzne výzvy na pomoc ľuďom či zvieratám, ktoré sa ocitli v núdzi. Tentoraz sme zaregistrovali výzvu zvieracieho útulku, u nás zatiaľ nevídanú.

Zatúlané psíky Šaľa prišli s atraktívnou akciou pre svojich priaznivcov a podporovateľov. Netradičným spôsobom sa pokúsia vyzbierať peniaze potrebné na chod útulku, nákup krmiva aj úhradu veterinárnych poplatkov pre psíky v ich opatere.

Zatúlané psíky Šaľa a tetovacie podujatie

V sobotu 4. marca 2023 budete môcť podporiť šaliansky útulok na akcii WALK IN v Trnave. Zatúlané psíky Šaľa vytvorili v spolupráci s profesionálnymi tetovačmi podujatie, ktoré budeme mať možnosť v našom okolí zažiť zrejme po prvý raz.

Kedykoľvek počas soboty v čase od 10.00 do 18.00 hod. môžete prísť a bez objednania vám vytetujú malé umelecké diela v podobe zvieracích motívov. Tetovať budú Katarzia Tattoo a Doxi.tattoo v trnavskom štúdiu Tribes na Halenárskej 411.

reklama

Každý, kto príde, má šancu podporiť chod tohto občianskeho združenia a odísť s výnimočnou pamiatkou. Na výber budú špeciálne motívy za 50 eur, pričom z každého tetovania poputuje 20 eur psíkom z útulku. Na mieste vás bude čakať občerstvenie aj super nálada.

„Potešíme sa, aj keď prídete len pozrieť, pokecať či aj prispieť do kasičky ľubovoľnú sumu,“ píšu Zatúlané psíky Šaľa vo svojom príspevku na sociálnej sieti.

Zatúlané psíky Šaľa

Zdroj: FB Zatúlané psíky Šaľa

Zdroje: IG Zatúlané psíky Šaľa
Zdieľať na Facebooku