24.02.2024, meniny má
22. februára 2023

V Seredi sa uskutoční 10. ročník charitatívnej akcie „Spojme sa pre deti“. Je to jedinečná možnosť, ako pomôcť deťom bez domova

V Seredi sa uskutoční 10. ročník charitatívnej akcie „Spojme sa pre deti“. Je to jedinečná možnosť, ako pomôcť deťom bez domova
Zdroje: Lukáš Klčo/seredsity.sk
reklama

Plesová sezóna je v plnom prúde. V Seredi sa už od začiatku roka uskutočnilo niekoľko plesov. My by sme vás však radi upozornili na jedno podujatie, ktoré je nielen sympatické, ale ide o naozaj dobrú vec.

Ide o charitatívnu akciu Spojme sa pre deti, ktorá sa bude konať 18. marca 2023 o 19.00 hod. v Dome kultúry v Seredi. Túto udalosť každoročne organizuje Centrum pre deti a rodiny Sereď a OZ pri Detskom domove v Seredi a tento rok sa bude konať už po desiatykrát.

Charitatívna akcia Spojme sa pre deti

Pomoc pre deti v Detskom domove v Seredi je myšlienkou celého večera a podujatia. Výťažok z akcie sa využije na ich ďalšie vzdelávanie, učebné pomôcky, letné tábory alebo na zlepšenie podmienok v centre.

Všetci zamestnanci a pedagógovia tohto centra odvádzajú svoju prácu veľmi dobre a Detský domov v Seredi je naozaj kvalifikované a moderné centrum pre deti a rodiny.

reklama

Zdroj: Centrum pre deti a rodiny Sereď

Čaká na vás bohatý program

Na 10. ročníku Charitatívnej akcie Spojme sa pre deti čaká na účastníkov naozaj skvelý program. Vystúpia napríklad tanečníci z LY Dance United a skupina Unisong.

Spevácke vystúpenie doplnia účastníci Superstar Martina Koniariková a Giovanni Ricci. Zaspieva aj Ľudová hudba Žofia, ktorá bude v priestoroch DK Kafe. Moderátorkou večera bude šikovná Petra Sabová a tešiť sa tiež môžete na bohatú tombolu.

Zdroj: Lukáš Klčo

Zdroj: Lukáš Klčo

Zdroje: CDR Sereď
Zdieľať na Facebooku