20.06.2021, meniny má
7. mája 2021

Polícia pátra po Seredčanovi a raperovi Palermovi. Je obvinený z drogovej trestnej činnosti

Polícia pátra po Seredčanovi a raperovi Palermovi. Je obvinený z drogovej trestnej činnosti
Zdroj: news.rzr.sk/Polícia SR
reklama

Raper Palermo, vlastným menom Pavol Mlynárik, je pravdepodobne jedným z tých, ktorým sa podarilo utiecť pred zásahom NAKA v Seredi v rámci nedávnej akcie Venal 6. Tá prebiehala v skorých ranných hodinách 4. mája 2021 v Seredi aj v iných častiach Slovenska, o čom sme vás informovali v tomto článku. Palermo pochádza z nášho mesta a momentálne po ňom pátra polícia.

16 osôb obvinených

Vyšetrovateľ obvinil spolu až 16 osôb zo zločinu založenia, zosnovania a podporovania zločineckej skupiny a z obzvlášť závažného zločinu nedovolenej výroby omamných a psychotropných látok, jedov alebo prekurzorov, ich držania a obchodovania s nimi.

Polícia pátra aj po spomenutom raperovi Palermovi, ktorého údajne obvinili spoločne s týmito 15 ďalšími osobami v rámci akcie Venal 6. TV Markíza na tento zásah NAKA upozornila ešte v stredu. Vtedy však reportérka Kristína Kövešová, ktorá je pri každej takejto akcii, len naznačila, že jedným z obvinených je aj tento známy raper z nášho mesta.

Palermo utiekol

Dnes je už Palermo aj v pátracom systéme slovenskej polície, nakoľko sa mu zrejme podarilo niekam utiecť. Na úteku sú pravdepodobne aj ďalší obvinení, ktorých by malo byť viac. Všetky obvinenia sa týkajú drogovej trestnej činnosti. 

Palermo je známy slovenský raper, ktorý sa aj vo svojich umeleckých textoch vyjadruje k drogovej problematike, z ktorej ho obvinili. Podobné texty o drogách, násilí či peniazoch však k rapu odjakživa patria. Svoju zatiaľ poslednú skladbu vydal len nedávno. Palermo má na konte až tri albumy, svoj posledný projekt vydal v januári 2021.

Ďalší členovia skupiny

Jedným z členov skupiny je podľa informácií aj brat konkurzného právnika Zoroslava Kollára. Toho v minulom roku zadržali v súvislosti s korupciou. Zoroslav Kollár bol považovaný za veľmi vplyvného podnikateľa, ktorý podľa viacerých spolupracujúcich svedkov podplácal sudcov, ale aj bývalého šéfa SIS Vladimíra Pčolinského.

zdroj: Polícia SR

Podporte článok zdieľaním.

Zdroje: refresher.sk
Zdieľať na Facebooku