23.07.2024, meniny má
1. februára 2024

Príďte sa rozlúčiť s Avatar Festom. Obľúbený dvojdňový festival čaká nabitý program

Príďte sa rozlúčiť s Avatar Festom. Obľúbený dvojdňový festival čaká nabitý program
Zdroje: seredsity.sk/avatarfest.sk
reklama

Avatar Fest je už niekoľko rokov súčasťou seredského „kultúrneho vyžitia“. Prvýkrát sa konal v Seredi ešte pod názvom Prem Avatar Fest v decembri 2016. Odvtedy je už pravidelne rozdelený na jarnú časť v apríli a jesennú časť v novembri.

Toto celoslovensky obľúbené podujatie je zamerané na tematiku jogy, hudby duše a zdravia. Ide o dvojdňový festival, ktorý je plný krásnych koncertov, prednášok a cvičení. Počas tohto ročníka pripravili organizátori pre návštevníkov viac ako 70 rôznych programov.

Tento ročník je však niečím iný. Pôjde totiž o posledný ročník Avatar Festu.

Čo návštevníkov Avatar festu čaká?

Program bude prebiehať naraz v piatich až šiestich priestoroch:

reklama
  • telocvičňa gymnázia,
  • učebne B a C,
  • banketová sála,
  • divadelná sála,
  • estrádna sála.

Vzhľadom k rozsiahlosti programu organizátori upozorňujú, že nie je možné absolvovať všetky body z pripravovaného programu.

Zdroj: avatarfest.sk

Súčasťou festivalu je tiež bohatý AVATAR trh, s mnohými EZO – EKO – ETHNO – BIO – HAND MADE stánkami. Úžasnú atmosféru dotvoria čajovníci z ČAJOVNE SURYA a o zdravú stravu sa postarajú Piešťanská Čajovňa KOLOVRAT Páni Baklažáni z Nitry s ich rozprávkovo dobrý jedlom.

Celý rozsiahly program festivalu nájdete na oficiálnej stránke avatarfest.sk a máte sa skutočne na čo tešiť.

Vstupenky na festival je možné zakúpiť v predpredaji na tomto odkaze. Cena vstupenky sa v predpredaji pohybuje v sume od 25 eur za jednodňový lístok v závislosti od zvoleného dňa. Je možné si tiež zakúpiť vstupenky priamo na mieste, kde sa ich cena pohybuje v cene od 35 eur.

Deti a mládež do 12 rokov majú vstup na festival zdarma, študenti, dôchodcovia a ZŤP majú možnosť si zakúpiť zľavnené vstupenky, ktoré sú v predaji len na mieste.

Zdroj: Avatar Fest

Zdroj: avatarfest.sk

Zdroj: avatarfest.sk

Zdroj: avatarfest.sk

Zdroj: avatarfest.sk

Zdroj: avatarfest.sk

Zdroje: seredsity.sk, avatarfest.sk
Zdieľať na Facebooku