02.10.2023, meniny má
10. septembra 2023

Radka Drábiková so seredským Naturhouse oslavujú 10. výročie otvorenia. Za ten čas pomohli tisíckam spokojných zákazníkov spoznať zdravý životný štýl

Radka Drábiková so seredským Naturhouse oslavujú 10. výročie otvorenia. Za ten čas pomohli tisíckam spokojných zákazníkov spoznať zdravý životný štýl
Zdroj: Seredsity.sk

Už je to presne 10 rokov odkedy pani Radka Drábiková otvorila svoju poradňu Naturhouse práve v Seredi.  Spomína na to veľmi rada, keďže už hodinu po otvorení ju čakali prví dvaja zákazníci, ktorí boli veľmi horliví a nevedeli sa dočkať moderného vyšetrenia a nastavenia nového jedálnička.

Hneď poobede prišli ďalšie dve dámy, a takto to pribúdalo každým jedným dňom. V tom čase nebolo veľa výživových poradní a sama nevedela ako sa k tejto téme ľudia postavia, no ako spomína, už od prvého dňa sa chceli Seredčania zlepšiť vo svojom stravovaní a táto túžba trvá dodnes.

V Naturhouse poskytujú jednu komplexnú, účinnú a zdravú metódu na redukciu hmotnosti a vedú ľudí k zmene životného štýlu.

Táto výživová poradňa sa za roky svojho pôsobenia v našom meste stala silnou značkou. Obyvateľom Serede je dobre známa, nakoľko pomohla mnohým ľuďom bojujúcim nielen s nadváhou, ale aj s inými problémami. Kontaktovať ich môžete na telefónnom čísle 0915 772 793. Seredský Naturhouse nájdete na Parkovej ulici.

reklama

Zdroj: Seredsity.sk

Desiatky spokojných klientov zmenili svoj životný štýl

Za 10 rokov seredskú poradňu navštívili tisícky klientov, ktorí spoločne schudli obrovské množstvo kilogramov. Predstavte si, že za úspešných 10 rokov túto pobočku navštívilo približne 18 000 klientov, čo je vskutku fascinujúce číslo. Ľudia zo Serede a jeho širokého okolia prejavili obrovský záujem o zdravší životný štýl a spoločne dokázali schudnúť tisícky prebytočných kíl.

Pravdou je, že každý kto prišiel do Naturhouse schudnúť, tak schudol. Bohužiaľ, už nie každý si dokázal svoju novú hmotnosť aj udržať. Zdravé stravovanie bolo len chvíľkové a nestalo sa aj životným štýlom.

Naturhouse nie je len diéta, je to metóda, ktorá sprevádza klientov nielen redukciou hmotnosti, ale jej cieľom je ich naučiť zdravému spôsobu stravovania, naučiť ich zmeniť pohľad na jedlo, správne si ho vyberať a pripravovať si z neho chutné recepty.

Sú to zmeny, ktoré zlepšia život či zdravie a vďaka ktorým budete mať chuť a energiu viac športovať, socializovať sa, pekne sa obliekať alebo sa jednoducho cítiť sa lepšie a slobodnejšie. Tieto zmeny však dokázalo pochopiť veľké množstvo klientov, ktorí si svoj zdravý životný štýl držia už niekoľko rokov.

Pripomeňme si niekoľko úspešných premien, ktoré týmto zákazníkom zmenili život. Prečítajte si ako sa Seredčanke Miške podarilo schudnúť úžasných 18 kíl alebo ako sa zmenil život mladému Jakubovi, ktorý schudol neuveriteľných 30 kíl a v posilovaní či zdravom stravovaní našiel novú záľubu.

Poďakovanie patrí každému jednému z vás

Naledujúce riadky prenechávame pani Radke Drábikovej, ktorá by všetkým svojim zákazníkom alebo fanúšikom chcela niečo odkázať:

“Som veľmi hrdá na to, že v našom meste môžem zastupovať už 10 rokov svetovú značku Naturhouse, ktorá je stabilná, kvalitná, odborná a profesionálna.  Mnohé iné značky a firmy v tejto oblasti už zanikli, neprežili. My v Naturhouse si držíme svoju kvalitu a snažíme sa o profesionálny a individuálny prístup ku klientovi.

Preto by som aj touto formou chcela poďakovať všetkým zákazníkom, ktorí chytili kľučku na našej poradni, vošli dnu, dôverovali nám, zverili sa nám do opatery a dosiahli s nami krásne úspechy. Ďakujem všetkým! Veľmi si vážim vašu odvahu, snahu, vytrvalosť a pevnú vôľu. Sľubujem, že u nás v Naturhouse v Seredi budeme aj naďalej pracovať odborne, zodpovedne a so srdcom.

Dovoľte mi na záver zdieľať s vami malý kúsok mojej súkromnej komunikácie s istou lekárkou:

„…aj keď sa Vám to možno nezdá, robíte pravdepodobne oveľa viac ako lekár. Naučiť ľudí zdravo jesť je viac ako lieky. Áno, pracovala som v rozvojových krajinách, kde ľudia zomierajú na nedostatočnú hygienu, výživu a nedostupnú zdravotnú starostlivosť. Ale tu u nás vnímam, že nevieme čo s prebytkami ktoré máme, a tak robíme chorých sami seba. A v našich hlavách je z minulých dôb zakorenené, že za naše zdravie je zodpovedný lekár, ktorý nás má vyliečiť. Nie je to tak . Každý má zodpovednosť predovšetkým sám za seba a za svojich najbližších. Denne prijímame jedlo, z ktorého sa tvorí naše telo. Myslieť si, že niekoľko miligramov chemicky vyrobenej účinnej látky zmení niečo zásadne, sa mne dnes zdá nezmysel. Stále viac vnímam, že ozajstná cesta k zdraviu a dobrému životu vedie inokade. Takže, ja osobne vnímam ako nesmierne užitočné je to, čo robíte vy.“

Ďakujem za všetky verejné pochvaly, pozitívne referencie, dobrú reklamu, podporu a odporúčania, ktoré ste nám za tých 10 rokov adresovali.” Radka Drábiková, majiteľka seredskej pobočky Naturhouse.

Zdroj: Seredsity.sk

 Článok vznikol v spolupráci s Naturhouse

Zdroje: Článok vznikol v spolupráci s Naturhouse
Zdieľať na Facebooku