24.02.2024, meniny má
18. januára 2023

Roman Paulus zabojuje na turnaji FABRIQ MMA 2 o víťazstvo. V Nitre bude čeliť českému zápasníkovi Hvězdovi

Roman Paulus zabojuje na turnaji FABRIQ MMA 2 o víťazstvo. V Nitre bude čeliť českému zápasníkovi Hvězdovi
Zdroje: IG Roman Paulus/FB Fabriq MMA
reklama

Roman Paulus z Paty sa MMA venuje už viac ako šesť rokov. Jeho disciplinovaný prístup mu priniesol vo svete bojových športov i v kariére množstvo úspechov, ktoré pravidelne sledujeme.

Roman už 25. februára 2023 nastúpi v priestoroch športovej haly Nitra na ďalší zápas proti svojmu českému súperovi Pavlovi Hvězdovi. Slovenský najmladší víťaz Oktagon výzvy a jeden z najtalentovanejších zápasníkov sa tak predstaví proti Hvězdovi, ktorý bol rovnako účastníkom Výzvy.

Roman Paulus sľubuje divákom zaujímavý duel

Paulusov zápas na minulom turnaji síce nepriniesol výsledok, aký očakával, ale o to vyššie je jeho odhodlanie ukázať všetkým, kam tento mladý talent patrí.

„Na nič iné ako na víťazstvo nemyslím, cítim veľkú motiváciu a chuť po zápase. V Nitre sa máte určite na čo tešiť,“ konštatoval v rozhovore pre Fabriq MMA zápasník Spartakus Fight Gymu Roman Paulus.

reklama

Pavel Hvězda si v rámci kariéry pripísal na svoje konto tri víťazstvá v MMA. V každom z týchto duelov zvíťazil predčasne na KO/TKO. Napriek tomu, že Romanov protivník z Hradca Králové nenastúpil do MMA zápasu viac ako dva roky, absolvoval viacero úspešných súbojov v Muay thai, aj preto bude dozaista prvotriedne pripravený.

Pokiaľ by ste chceli vidieť Romana naživo počas zápasu, tak máte možnosť. Vstupenky na FABRIQ MMA 2, ktoré sa po prvý raz uskutoční v Mestskej športovej hale v Nitre, si môžete zakúpiť už teraz v predpredaji v sieti tickeportal v cene od 15 eur.

Roman Paulus

Zdroj: FB Fabriq MMA

Zdroje: FB Fabriq MMA, seredsity.sk, fabriqmma.eu, sportky.zoznam.sk
Zdieľať na Facebooku