06.04.2020, meniny má
6. januára 2020

Seredčan Denis Kučera sa objavil vo výbere najúžasnejších videí sveta za rok 2019. Zahraničná stránka si všimla jeho obrovské odhodlanie

Seredčan Denis Kučera sa objavil vo výbere najúžasnejších videí sveta za rok 2019. Zahraničná stránka si všimla jeho obrovské odhodlanie
Zdroj: refresher.sk/IG hyperwheel171
reklama

Nielen našim verným čitateľom, ale aj viacerým Seredčanom je meno Denis Kučera veľmi dobre známe. Denis je mladý chalan z nášho mesta, ktorého choroba pred rokmi pripútala na invalidný vozík. Denis sa ale nevzdal a aj napriek hendikepu sa dnes venuje športu, konkrétne street workoutu a kalistenike, teda cvičeniu s vlastnou telesnou váhou.

Pred časom sme vám priniesli dva články o Denisových aktivitách. Prvým bola kampaň pre Birell a druhým jeho účasť v relácii Mýty a fakty na Youtube kanáli vidaduTV. Tentoraz si Denisove odhodlanie a nadanie pre šport, ktorému sa venuje, všimli aj ľudia na internete.

Najlepšie videá za rok 2019

Facebooková stránka s názvom People Are Awesome (Ľudia sú úžasní) pred časom priniesla video, ktoré je kompiláciou najlepších športových a adrenalínových výkonov. Video sa volá Best Videos of the Year/TOP 100, čiže v ňom nájdete 100 najlepších ľudí a najzaujímavejších výkonov z celého sveta. A nechýba v ňom ani Seredčan Denis Kučera, ktorý tvorcov videa zaujal natoľko, že jeho športový výkon zaradili na 90. priečku. Samotné video má k dnešnému dňu 1,5 milióna pozretí a viac ako 8-tisíc lajkov. Denis sa vo videu objaví v 2 minúte a 35 sekunde.

Sme veľmi radi, že si talentovaného Seredčana Denisa všimli aj na internete a vy ho môžete tiež sledovať na jeho Instagrame.

Best Videos of the Year | Top 100 | People Are Awesome

2019 was packed with awesome achievements, and these people raised the bar! ?Join us as we count down the best videos of the year!A huge congratulations to everyone featured!

Uverejnil používateľ People Are Awesome Streda 1. januára 2020

Páčil sa vám článok? Podporte ho zdieľaním.

Zdroje: FB People Are Awesome
Zdieľať na Facebooku