20.06.2021, meniny má
15. januára 2021

Seredčania, nakúpte v cukrárni Bibi Škorica a získajte vstupenky na Benefičný ples plný hviezd. Pomôžete tak detičkám

Seredčania, nakúpte v cukrárni Bibi Škorica a získajte vstupenky na Benefičný ples plný hviezd. Pomôžete tak detičkám
Zdroj: FB Bibi Škorica/cas.sk
reklama

O Benefičnom plese plnom hviezd, ktorý organizuje seredské OZ Pomocníček, sme písali už v predchádzajúcom článku. Súčasná situácia nedovolila zorganizovať ples tradičným spôsobom, a preto sa tento rok uskutoční v podobe online živého prenosu. Cukráreň Bibi Škorica má pre vás lákavý spôsob, ako vstupenky získať a ešte si aj pochutnať na fantastických zákuskoch.

Nakúpte v cukrárni a získajte vstupenku

Cukrárske diela pochádzajú z rúk talentovanej Bibiány Horváth, ktorú môžete poznať aj z nášho rozhovoru. Koláčiky pripravuje spoločne s jej manželom Filipom Horváthom. V ich ponuke nájdete torty a zákusky, ktoré nielen zasýtia, no aj potešia oči svojím krásnym prevedením. Sú pripravované zo špaldovej múky alebo prirodzene bezlepkových múk.

Vstupenky na ples sú už v predaji na tomto odkaze, no pokiaľ v cukrárni Bibi Škorica spravíte akýkoľvek nákup, dostanete na email online pozvánku. Od dnešného dňa stačí pri nákupe nahlásiť svoju emailovú adresu a následne vám po 29. januári príde pozvánka na online ples. Viac informácií o spôsobe kúpi koláčikov, sa dozviete na Facebooku Bibi Škorica.

Zdroj: FB Bibi Škorica

Podajte pomocnú ruku detičkám

Živý prenos plesu s hosťami si nezabudnite zapnúť 30. januára 2021 o 20.30 hod. na event-online.sk. Kúpou vstupenky podporíte činnosť OZ Pomocníček, a tak dokážete pomôcť inak obdareným detičkám.

Čaká vás nabitý program, ktorým vás bude sprevádzať patrónka plesu, moderátorka Adela Vinczeová. Do talkshow príde o svojej životnej ceste porozprávať rapper Kali a Seredčan Denis Kučera s priateľkou Alexandrou. Svojím nezameniteľným humorom pobaví komička Simona zo Silných rečí a následne si vypočujete piesne v podaní Bystríka.

Ak podporíte dobrú vec, budete zaradený aj do losovania o hodnotnú cenu, no najmä tým pomôžete inak obdareným detičkám a ich rodinám.

Zdroj: FB Pomocníček o.z.

Páčil sa vám článok? Podporte ho zdieľaním.

Zdroje: FB Bibi Škorica
Zdieľať na Facebooku