23.09.2020, meniny má
reklama
14. augusta 2020

Seredčania, nezabudnite dnes sledovať finále Miss Slovensko a podporiť naše finalistky Natáliu Lopašovskú a Natáliu Vohlárikovú

Seredčania, nezabudnite dnes sledovať finále Miss Slovensko a podporiť naše finalistky Natáliu Lopašovskú a Natáliu Vohlárikovú
Zdroj: IG @natalia.lopasovska/@lorettaweddingjewellery/@natalia.vohlarikova
reklama

A je to tu. Už dnes večer sa uskutoční finále súťaže Miss Slovensko 2020, ktoré si môžete pozrieť o 20.30 hod. na TV JOJ. Prečo vám toto pripomíname

Do finále tohtoročnej súťaže krásy sa totiž prebojovali aj Natália Lopašovská (21) zo Serede a Natália Vohláriková (18) zo Šintavy. Ak by ste sa pred začatím finále chceli o našich dievčatách dozvedieť niečo viac, môžete si prečítať jeden z našich starších článkov.

Hlasovanie o Miss Sympatia

Ešte dnes môžete stále hlasovať za obe dievčatá v kategórii Miss Sympatia. Natálii Lopašovskej môžete svoj hlas poslať prázdnou SMS na číslo 9507. Ak chcete podporiť Natáliu Vohlárikovú, pošlite prázdnu SMS na číslo 9501.

Hlasovaním zároveň podporíte neziskovú organizáciu Plamienok, ktorá nevyliečiteľne chorým deťom poskytuje domácu paliatívnu liečbu a starostlivosť.

Poznáme moderátorov aj zloženie poroty

Tohtoročné finále je zároveň jubilejným 25. ročníkom súťaže. Nielenže spoznáte novú kráľovnú krásy, ale zároveň vás čaká aj veľkolepý galavečer, módne prehliadky, hudobné vystúpenia a obľúbená talentová disciplína. Moderátormi večera budú Marián ČekovskýMilan “Junior” Zimnýkoval. Z hudobných hostí sa môžete tešiť napríklad na Linu Mayer, Daru Rolins s Kalim či Ega.

V tohtoročnej porote zasadne riaditeľ súťaže Miss Slovensko Michael Kováčik, ktorý bude zároveň predsedom poroty. Ďalej sa porota skladá z bývalej riaditeľky súťaže Miss Slovensko Lucie Hablovičovej, víťazky Miss Slovensko 2009 Barbory Franekovej, šéfredaktorky magazínov EVA, Madam Eva a EMMA Evy Blahútovej, zakladateľky kozmetickej značky ENVY Therapy Natálie Selvekovej, fotografa Lukáša Kimličku, bývalého hráča NHL, hokejového experta a komentátora Borisa Valábika a automobilového pretekára Mateja Homolu.

Dúfame, že Seredčania budú sledovať finále Miss Slovensko 2020 a držať palce našim Natálkam. My im obom želáme nielen titul Miss Slovensko, ale aj úspešnú a elegantnú prezentáciu pred porotou a celým Slovenskom.

Finalistky

Uverejnil používateľ MISS Slovensko Utorok 11. augusta 2020

Páčil sa vám článok? Podporte ho zdieľaním.

Zdroje: joj.sk, FB MISS Slovensko
Zdieľať na Facebooku