24.06.2024, meniny má
3. júna 2024

V tlačenej verzii júnových Seredských noviniek si deti nájdu malé prekvapenie. Superseredčanmi môžu byť všetky deti

V tlačenej verzii júnových Seredských noviniek si deti nájdu malé prekvapenie. Superseredčanmi môžu byť všetky deti
Zdroje: seredsity.sk/freepik.com
reklama

Seredské novinky a Seredčanka Frederika Fačkovcová Kurbelová spoločnými silami pripravili pre najmenších superhrdinov mesta malý darček k júnovému Medzinárodnému dňu detí.

Všetky deti sa môžu stať Superseredčanmi v maske alebo v náramku, ktorý si sami vyrobia zo špeciálnej prílohy Seredských noviniek.

Viete ako na to?

Nalistujte si špeciálnu prílohu Seredských noviniek v čísle 6/2024, ktoré je v týchto dňoch distribuované do poštových schránok obyvateľov mesta. Seredské novinky taktiež nájdete aj na Mestskom úrade na Prvom kontakte.

Masku alebo náramok si deti môžu vystrihnúť, pomaľovať, skrášliť a prispôsobiť podľa vlastných predstáv. Potom sa už len s deťmi spoločne vyberte na obľúbené  miesto v našom meste.

reklama

Odfoťte vaše dieťa v maske alebo v náramku Superseredčan/Superseredčanka a pošlite jeho fotku na mail seredskenovinky@sered.sk.

„Redakčná rada vyberie spomedzi fotiek tri, ktoré získajú za odmenu detské knižky. Tie do superseredčanskej súťaže venuje primátor Serede. Všetky superseredčanské fotky budú na záver uverejnené na webe seredskenovinky.sk. Všetkým deťom, i tým dospelým, ktoré sa rozhodnú stať sa Superseredčanom či Superseredčankou, ďakujeme!“ uviedla Zuzana Slahučková na seredskenovinky.sk.

Skvelá príležitosť na prejavenie detskej fantázie a spoločne stráveného času plného zábavy.

maske

Zdroj: seredskenovinky.sk

Zdroje: seredskenovinky.sk
Zdieľať na Facebooku