24.01.2022, meniny má
19. novembra 2018

VIDEO: Ako rozvíjať ľudí a vlastnú značku? Oliver vám v inšpiratívnom rozhovore prezradí tipy z oblasti marketingu

reklama

Prinášame vám ďalšiu epizódu z talkshow 10tka, za ktorou stojí Seredčan Tony Dúbravec. Hosťom v tejto tretej časti rozhovorov s inšpiratívnymi osobnosťami je Oliver Jakubík z agentúry MeBrand. Oliver Jakubík je odborník na oblasť HR marketingu a má dlhoročné skúsenosti s firemnými školeniami (HR = human resources, v preklade ľudské zdroje). 

Porozpráva vám o témach, ktoré súvisia s podnikaním a rozvíjaním značky. Vo videu sa dozviete aj informácie o podcastoch.  Na tento trend si postupne začína zvykať aj slovenské publikum a Oliver vysvetlí výhody vytvárania podcastového obsahu.

,,Klient má vždy pravdu, to sa často hovorí v prostrediach agentúr. Ale skutočne efektívna spolupráca môže vzniknúť vtedy, keď sa konzultant alebo človek z agentúry nebojí klientovi oponovať a dá mu najavo, že ich spoločným cieľom je robiť dobrú prácu. A práve klienti, ktorí toto chápu, sú tí, ktorých si chce každý udržať. Aj o tomto je nasledujúci diel.” povedal nám o tejto časti bloger a marketér Tony Dúbravec.

Koncept relácie je zaujímavý v tom, že hosť si vyberá miesto, kde s ním Tony spraví rozhovor. V každej epizóde odznie 10 otázok a 10 odpovedí. Oliver Jakubík si vybral centrum Lab.Cafe v Bratislave a rozhovor si môžete pozrieť na videu.

Prechádzajúce časti relácie si pozrite na nasledujúcich odkazoch:

  1. Bloger Tony vyspovedal mladého vedca v novej online talkshow. Obidvaja sú úspešní Seredčania
  2. Filip stretol Dalajlámu, vyhol sa konfliktu s miestnou mafiou a precestoval Nepál a Indiu. Druhý diel talkshow 10tka je tu

Najnovším projektom blogera Tonyho Dúbravca je online talkshow 10ka, do ktorej si pozýva zaujímavé osobnosti, ktoré možno nie sú známe širokej verejnosti, no podľa neho majú čo divákom povedať a inšpirovať ich. Medzi hosťami sa objavia aj niektorí Seredčania. Komplexný vizuál pre túto reláciu zabezpečoval ďalší Seredčan Richard Sokol. Seredsity.sk zase stojí za produkciou. Každý mesiac vám na našom médiu Seredsity.sk prinesieme novú epizódu z tejto talkshow.

Páčil sa vám článok? Podporte ho zdieľaním

Zdieľať na Facebooku