28.05.2023, meniny má
16. decembra 2022

Výrobca legendárnych Horaliek od Sedity získal ocenenie Best Managed Company 2022

Výrobca legendárnych Horaliek od Sedity získal ocenenie Best Managed Company 2022
Zdroje: seredsity.sk/spoločnosť Deloitte
reklama

Najväčší slovenský výrobca cukroviniek a trvanlivého pečiva na Slovensku, spoločnosť I.D.C. Holding, a.s., získala prestížne ocenenie Best Managed Company 2022.

Znamená to, že patrí medzi šesticu najlepšie manažovaných spoločností na Slovensku za rok 2022, ktoré sú minimálne z 50 % v slovenských alebo českých rukách.

Ocenenie Best Managed Company

Best Managed Companies je uznávaný globálny program, ktorý podporuje rozvoj a oceňuje kvalitu a úspech popredných, súkromne vlastnených a riadených spoločností. Program je založený na osvedčenej globálnej metodike spoločnosti Deloitte, ktorá hodnotí kvalitu riadenia firmy a jej vedenia.

Ocenenie „Best Managed Company“ sa v súčasnosti udeľuje vo viac ako 35 krajinách sveta vrátane Česka, Maďarska a Rakúska. Na udelení ocenenia spoločnosti I.D.C. Holding, a.s. sa zhodla nezávislá odborná porota na základe globálnej metodiky, ktorá stojí na štyroch pilieroch a to sú stratégia, produktivita a inovácie, firemná kultúra, riadenie a finančné výsledky.

reklama

Cenu z rúk prezidenta Republikovej únie zamestnávateľov Miroslava Kiraľvargu prebral na slávnostnom galavečeri za spoločnosť I.D.C. Holding, a.s. predseda predstavenstva a generálny riaditeľ Roman Ježo.

„Toto ocenenie je v skutočnosti ocenením práce všetkých našich zamestnancov. Od vrcholového vedenia cez stredný a nižší manažment až po radových zamestnancov. Každý z nich má zásluhu na tom, ako sa firme darí a aké výsledky spoločne dosahujeme. To, že nás ocenila aj nezávislá porota, je len verifikáciou toho, že sme na dobrej ceste a robíme veci správne,“ poďakoval sa v slávnostnom príhovore generálny riaditeľ všetkým zamestnancom spoločnosti.

Ak ste zvedaví, ako funguje práca v Sedite, pozrite si náš článok, kde sme si mohli aj my vyskúšať túto prácu. Kontrolovali sme pláty, zarábali plnky a pražili sme lieskovce. Bol to naozaj skutočný zážitok.

Zdroj: spoločnosť Deloitte

Zdroj: spoločnosť Deloitte

Zdroj: spoločnosť Deloitte

Zdroj: spoločnosť Deloitte

Zdroj: seredsity.sk

Zdroj: seredsity.sk

Zdroje: I.D.C. Holding, a.s.
Zdieľať na Facebooku