19.05.2024, meniny má
5. marca 2020

Seredčan Denis Kučera v ďalšom úžasnom videu. Pozrite sa, čo dokáže!

Seredčan Denis Kučera v ďalšom úžasnom videu. Pozrite sa, čo dokáže!
Zdroj: Osobný archív Denisa Kučeru
reklama

Ak naše médium sledujete už dlhšie a ste jeho pravidelným čitateľom, meno Denis Kučera je vám už istotne známe. Takisto aj mnohým ďalším obyvateľom nášho mesta či ľuďom z okolia a povedali by sme, že aj celého Slovenska. V minulosti sme vám o ňom priniesli zopár článkov. Denis bol jednou z tvárí kampane Birell, na internete ho môžete často vidieť vo videách na YouTube kanáli vidaduTV a objavil sa vo výbere najúžasnejších videí sveta.

Denis je mladý pozitívny chalan, ktorý je však kvôli chorobe pripútaný na invalidný vozík. Slovu „pripútaný“ by sme však neprikladali príliš veľký význam, nakoľko, ako už veľa ľudí vie, Denis sa aj napriek tomuto venuje street workoutu a kalistenike – to znamená,že cvičí s vlastnou telesnou váhou.

Nedávno sme na Facebooku amatérskeho športového tímu zo Serede CalistheniX Sereď videli video s Denisom, ktoré by sme vám radi ukázali. Ak vás už toto nepresvedčí o sile sebazaprenia, vytrvalosti a úspechu, ktorý sa dá docieliť tvrdou prácou, tak už asi nič iné.

My Denisovi držíme aj naďalej palce a prajeme mu veľa športových úspechov, prekonaných osobných cieľov a samozrejme sily.

reklama

OUR SUPERBEAST. ?? Follow him for more Photos and Videos ⤵️⤵️⤵️⤵️⤵️⤵️@hyperwheel171 ?♿❤️⤴️⤴️⤴️⤴️⤴️⤴️?????????@nolimitsgym@slovakia_streetworkout@workout4u_eu@peopleareawesome@kingofthenorth_sk@stojkuj_a_inspiruj ?????????#weelchair #strongman #streetworkoutboys #streetworkout #calisthenics #calisthenicsathletes#peopleareawesome?????????#calisthenicsaroundtheworld

Uverejnil používateľ CalistheniX Sereď Sobota 29. februára 2020

Páčilo sa vám video? Podporte ho zdieľaním.

Zdroje: FB CalistheniX Sereď, Denis Kučera
Zdieľať na Facebooku