24.11.2020, meniny má
15. novembra 2020

Pozrite si výber toho najzaujímavejšieho obsahu za tento týždeň. Ktoré články upútali Seredčanov najviac?

Pozrite si výber toho najzaujímavejšieho obsahu za tento týždeň. Ktoré články upútali Seredčanov najviac?
Zdroj: kolkolasky.sk/FB Zabudnuté kaštiele, hrady, zámky/stavodoprava.sk/unsplash.com
reklama

Po dlhom pracovnom týždni prišiel vytúžený víkend a my vám preto prinášame výber tých najčítanejších článkov za celý týždeň. Usaďte sa, urobte si pohodlie a relaxujte pri čítaní toho, čo Seredčanov tentokrát zaujalo najviac. Nič vám tak neunikne. Sme radi, že sa zaujímate o život v našom meste, a my sa vám preto budeme snažiť priniesť čoraz viac zaujímavého obsahu.

Iniciatíva pre seredských seniorov

Je vidno, že Seredčanom na senioroch záleží, a chcú im spríjemniť obdobie sviatkov, ktoré často trávia sami. Článok o iniciatíve Koľko lásky sa zmestí do krabice od topánok? bol tento týždeň jeden z najčítanejších a nájdete ho na tomto odkaze. Milý nápad dokáže potešiť tento rok o to viac, že sú pre koronavírus neraz odlúčení od svojich rodín. Aj krabica od topánok naplnená drobnosťami dokáže seniorom spríjemniť stereotypné dni a vyčariť im úsmev na tvári. Zapojte sa do tejto iniciatívy, pretože aj vďaka vášmu balíčku môžu mať dôchodcovia šťastné a veselé Vianoce.

Zdroj: kolkolasky.sk

Historické kolorizované fotografie Serede

O články s historickými fotografiami nášho mesta je vždy veľký záujem a nebolo tomu inak ani tentokrát. Bohatú minulosť vo farbe si môžete pozrieť na tomto odkaze. Spoznali ste všetky ulice? Musíme priznať, že my sme s niektorými mali problém. Okrem námestia nájdete medzi fotografiami aj kaštieľ v jeho pôvodnej podobe alebo momentky zo spoločenského života, o ktorý v Seredi nikdy nebola núdza. Dúfame, že sa v budúcnosti objavia ďalšie fascinujúce fotky, pretože ich hádam nikdy nebude dosť.

Zdroj: FB Zabudnuté kaštiele, zámky, hrady

STAVODOPRAVA sa podieľala na viacerých národných projektoch

Tento týždeň sme vám predstavili seredskú firmu STAVODOPRAVA, ktorá však pôsobí na celom Slovensku. O jej unikátnych projektoch a službách sa môžete dozvedieť viac v tomto článkuVedeli ste, že sa postarali aj o prepravu a osadenie sochy Svätopluka na Bratislavskom hrade? Alebo že ich služby boli využité aj pri stavbe Národného futbalového štadióna?  Ich služby môžete využiť aj pre každodenné záležitosti v Autoservise Stavdoprava. Veríme, že články o seredských firmách vás budú zaujímať v tak hojnom počte ako doteraz, pretože si za svoje úspechy rozhodne zaslúžia pozornosť.

Zdroj: Seredsity.sk

Kidvak hľadá nové posily do chránenej dielne

Pre Seredčanov vznikla nová lákavá ponuka práce pre Kidvak, ktorý vyrába závesné kolísky na uspávanie pre deti. Viac sa o tejto možnosti zamestnania dozviete na tomto odkaze. Pokiaľ ste zručná žienka ŤZP, ktorá dokáže šiť, táto ponuka je ako stvorená pre vás, keďže ide o chránenú dielňu prispôsobenú pre vaše potreby. Staňte sa súčasťou skvelého kolektívu, vďaka ktorému bude ranné vstávanie z postele o niečo ľahšie.

Zdroj: FB Kidvak

Páčil sa vám článok? Podporte ho zdieľaním.

Zdieľať na Facebooku