27.09.2020, meniny má
reklama
12. decembra 2019

Prekvapte svojich blízkych nádherným darčekom k ich sviatku. Tlačené obrazy na plátne potešia každého v Seredi

reklama

Čo môže byť krajšie, ako darovať niekomu vytlačenú spomienku na pekné chvíle, ktoré ste spolu zažili? Okrem sentimentálneho nádychu môže takýto obraz slúžiť aj ako vhodný a trendový doplnok do každej domácnosti. Môžete si dať vytlačiť rodinnú fotografiu alebo fotografiu z vášho obľúbeného miesta, kam by ste sa chceli ešte vrátiť.

Fotografia na plátno je ideálna a univerzálna dekorácia a môžete ju použiť všade, kde si len zmyslíte. Či už by ste chceli skrášliť interiér vlastnej domácnosti, byt či dom alebo svoju kanceláriu, obraz na stene je jednoducho doplnok, ktorý zaujme. Žiadne medze sa nekladú a výber témy a veľkosti je len na vás. Stačí sa len zamyslieť nad tým, čo má daná osoba rada. Okrem rodinných fotografií to môžu byť napríklad aj obľúbené rozprávkové postavy či superhrdinovia.

Ak by ste náhodou chceli vytlačiť na plátno nejakú krásnu fotografiu Serede, vieme vám poslať niektoré ukážky fotiek z nášho archívu.

Kde, ako a za koľko?

Obrazy vytlačíme my v Seredsity. Jedno z odvetví, ktorému sa okrem online média venujeme, je aj polygrafia a tlač. Sme radi, že vám o našom novom segmente môžeme povedať aj prostredníctvom tohto článku. Späť ale k obrazom.

Na výber máte z viacerých veľkostí obrazu: XL, L, M a S. Všetky obrazy sú tlačené na veľmi kvalitný materiál, ktorý zaručuje dlhú životnosť obrazu. Plátno je zo zadnej strany osadené závesným systémom, ktorý vám ušetrí čas a námahu, a keď prídete domov, môžete si ho rovno zavesiť na stenu.

Navyše, napínacia lišta, na ktorú sa plátno naťahuje, je pevná a vyrobená z prvotriedneho smrekového dreva z ekologických lesov.

Ceny obrazov:

XL (100 x 70 cm) – 40 eur (bez DPH)

L (80 x 60 cm) – 32 eur (bez DPH)

M (60 x 40 cm) – 25 eur (bez DPH)

S (45 x 30 cm) – 18 eur (bez DPH)

Orientáciu fotky na obraze vyrobíme na šírku aj na výšku.

Máte záujem o takýto obraz?

Ak by ste aj vy chceli zvečniť fotografiu či obľúbený námet na plátno, od vášho nového vianočného darčeka vás delia tieto tri kroky:

1. Vyberte si veľkosť obrazu.

2. Vyberte fotku (obrázok), ktorý chcete dať vytlačiť.

3. Vyššie uvedené informácie spolu s vaším telefónnym číslom nám pošlite v emaili na adresu reklama@seredsity.sk.

Dopredu vás však chceme upozorniť na jednu dôležitú vec. Myslite na kvalitu fotiek, ktoré nám budete posielať. Ak si vyberiete XL obraz a pošlete nám rozmazanú či nekvalitnú fotku, obraz bude podľa toho aj vyzerať. Vaše fotky vždy skontrolujeme a následne vám odpíšeme, či spĺňajú kritériá na tlač väčšieho obrazu.

Obraz budete mať pripravený a nachystaný do troch pracovných dní a následne vám zavoláme, že si preňho môžete prísť. Obraz si môžete vyzdvihnúť v našej kancelárii priamo oproti Bistru Rambus v Malej uličke. Myslíme, že takýto darček by naozaj potešil každého z nás. Navyše, vy alebo vaši blízki ho budete mať na očiach po celý rok.

Napínacie lišty sú pevné a vyrobené z prvotriedneho smrekového dreva z ekologických lesov. Zdroj: maliarskeplatno.sk

Obrazy tlačíme na kvalitný a značkový materiál. Zdroj: seredsity.sk

Tento článok je PR článkom Seredsity.sk.

Zdieľať na Facebooku